Назад

Турнир: BNTC Open II & FRIENDS - PRO AM - 30.10.2022

  • Период: Нед 30 окт 2022 - Нед 30 окт 2022
  • Записване до: Нед 30 окт 2022, 10:00
  • Шампионат: PRO-AM DOUBLES - Tour 2023
Схема на турнира
Дата и час на мача Опоненти Резултат  
Нагоре Група A
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 6-2
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Ignat CHAKUROV - AM 5, Stefan LUTZKANOV - PRO 7 6-0
Kaloyan KIRILOV - PRO 7, Lyuben VLAHOV - AM 5 / Ignat CHAKUROV - AM 5, Stefan LUTZKANOV - PRO 7 4-6
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Kaloyan KIRILOV - PRO 7, Lyuben VLAHOV - AM 5 6-2
Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 / Kaloyan KIRILOV - PRO 7, Lyuben VLAHOV - AM 5 5-7
Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 / Ignat CHAKUROV - AM 5, Stefan LUTZKANOV - PRO 7 6-4
Нагоре Група B
Georgi BOIADZHIEV - PRO 8, Kalin KUNCHEV - AM 10 / Plamen PAVLOV - AM 5, Radoslav SHANDAROV - PRO 8 4-6
Tzvetan MIHOV - PRO 9, Yavor RUMENOV - AM 5 / Plamen PAVLOV - AM 5, Radoslav SHANDAROV - PRO 8 7-6
Georgi BOIADZHIEV - PRO 8, Kalin KUNCHEV - AM 10 / Adrian HRISTOV - PRO 2, Rusy GUYROV - PRO 8 6-2
Tzvetan MIHOV - PRO 9, Yavor RUMENOV - AM 5 / Adrian HRISTOV - PRO 2, Rusy GUYROV - PRO 8 6-2
Plamen PAVLOV - AM 5, Radoslav SHANDAROV - PRO 8 / Adrian HRISTOV - PRO 2, Rusy GUYROV - PRO 8 6-1
Tzvetan MIHOV - PRO 9, Yavor RUMENOV - AM 5 / Georgi BOIADZHIEV - PRO 8, Kalin KUNCHEV - AM 10 3-6
Нагоре Група C
Georgi MIRCHEV - PRO 7, Martin MILCHEV - AM 7 / Milen DIMITROV - PRO 7, Rumen DIMITROV - AM 5 6-7
Borislav BONCHEV - PRO 6, Svilen SVILENOV - AM 7 / Georgi MIRCHEV - PRO 7, Martin MILCHEV - AM 7 6-4
Milen DIMITROV - PRO 7, Rumen DIMITROV - AM 5 / Elena ANDONOVA - PRO 8, Petar KARDJIEV - PRO 6 5-7
Borislav BONCHEV - PRO 6, Svilen SVILENOV - AM 7 / Milen DIMITROV - PRO 7, Rumen DIMITROV - AM 5 6-1
Borislav BONCHEV - PRO 6, Svilen SVILENOV - AM 7 / Elena ANDONOVA - PRO 8, Petar KARDJIEV - PRO 6 6-3
Georgi MIRCHEV - PRO 7, Martin MILCHEV - AM 7 / Elena ANDONOVA - PRO 8, Petar KARDJIEV - PRO 6 6-2
Нагоре Група D
Niki ILIEV - AM 7, Vasil SHANDEROV - PRO 7 / Stelian STANKOV - AM 7, Vasko MLADENOV - PRO 10 2-6
Niki ILIEV - AM 7, Vasil SHANDEROV - PRO 7 / Lorenc BOLEN - AM 8, Lyubo LESHTANSKI - PRO 8 6-0
Stelian STANKOV - AM 7, Vasko MLADENOV - PRO 10 / Lorenc BOLEN - AM 8, Lyubo LESHTANSKI - PRO 8 6-0
Lorenc BOLEN - AM 8, Lyubo LESHTANSKI - PRO 8 / Vladi MOLENDA - PRO 7, Vladi TOPENCHAROV - AM 7 0-6
Niki ILIEV - AM 7, Vasil SHANDEROV - PRO 7 / Vladi MOLENDA - PRO 7, Vladi TOPENCHAROV - AM 7 6-3
Stelian STANKOV - AM 7, Vasko MLADENOV - PRO 10 / Vladi MOLENDA - PRO 7, Vladi TOPENCHAROV - AM 7 6-1

Директни елиминации

Дата и час на мача Опоненти Резултат  
Нагоре Четвъртфинал
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Georgi MIRCHEV - PRO 7, Martin MILCHEV - AM 7 6-2
Stelian STANKOV - AM 7, Vasko MLADENOV - PRO 10 / Georgi BOIADZHIEV - PRO 8, Kalin KUNCHEV - AM 10 7-6
Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 / Borislav BONCHEV - PRO 6, Svilen SVILENOV - AM 7 6-4
Niki ILIEV - AM 7, Vasil SHANDEROV - PRO 7 / Plamen PAVLOV - AM 5, Radoslav SHANDAROV - PRO 8 7-5
Нагоре Полуфинал
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Stelian STANKOV - AM 7, Vasko MLADENOV - PRO 10 7-6
Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 / Niki ILIEV - AM 7, Vasil SHANDEROV - PRO 7 6-2
Нагоре Финал
Ivan KANEVCHEV - AM 7, Martin DIMITROV - PRO 9 / Milen YANAKIEV - PRO 9, Nikolay STOYANOV - AM 5 6-4