Назад

Турнир: O.K. Sport OPEN 2014 - STL Man

  • Период: Съб 14 юни 2014 - Пет 27 юни 2014
  • Записване до: Пет 13 юни 2014, 22:00
  • Шампионат: STL - Tour 2014
Схема на турнира
Дата и час на мача Опоненти Резултат  
Нагоре Първи кръг (1/32)
Koceto Hristov / Bye
Boris Stoilov / Bye
Свилен Свиленов / Bye
Rosen Bogomilov - HARIBO / Stan The Man 5-7, 4-6
Georgi Petrov / Bye
Raddy Radkov / Кирил Стоянов 0-6, 0-6
Филип Танев / Bye
Пламен Николов / Youri Alkalay 0-6, 3-6
Димитър Николов / Bye
snowgirl / Bye
Деян Цолев / Bye
Милен Желев / Антон Величков 6-0, 6-0
Атанас Костов / Bye
Teodor Marinov / Орлин Иванов Иванов 5-7, 0-6
Радмил Колев / Bye
Андрeй Андреев / Martin Mihaylov 0-6, 2-6
Петър Настев / Georgi Baldjiev 4-6, 3-6
Bye / Калоян Йорданов
Георги Панчев / Светослав Петров 6-3, 6-4
Simeon Zahariev / Явор Клячев 6-2, 2-6, 8-10
Кирил Валеов / Давид Цолов 1-6, 2-6
Bye / Светлин Капитанов
Георги Величков / Niki Roger ILIEV 0-6, 0-6
Bye / Nikos Panethymitakis
Румен Баев / Михаил Кръстев 7-6, 6-1
Bye / Цоло Цветков
Emil Hynoff / Petko Marinov 4-6, 6-4, 12-10
Bye / Александър Аспарухов
Георги Ревалски / Kiril69 0-6, 0-6
Bye / Атанас Буглов
Bye / Валентин Лазаров
Bye / Ediz Batran
Нагоре Втори кръг (1/16)
Koceto Hristov / Boris Stoilov 4-0, 4-0
Свилен Свиленов / Stan The Man 6-2, 7-5
Georgi Petrov / Кирил Стоянов 3-6, 0-6
Филип Танев / Youri Alkalay 4-6, 1-6
Димитър Николов / snowgirl 6-1, 6-1
Деян Цолев / Милен Желев 6-0, 6-0
Атанас Костов / Орлин Иванов Иванов 6-3, 6-0
Радмил Колев / Martin Mihaylov 2-6, 2-6
Georgi Baldjiev / Калоян Йорданов 3-6, 6-2, 14-12
Георги Панчев / Явор Клячев 6-3, 6-3
Давид Цолов / Светлин Капитанов 2-6, 1-6
Niki Roger ILIEV / Nikos Panethymitakis 6-2, 1-6, 6-10
Румен Баев / Цоло Цветков 0-4, 0-4
Emil Hynoff / Александър Аспарухов 6-3, 6-4
Kiril69 / Атанас Буглов 6-4, 7-5
Валентин Лазаров / Ediz Batran 1-6, 1-6
Нагоре Трети кръг (1/8)
Koceto Hristov / Свилен Свиленов 2-6, 6-1, 10-8
Кирил Стоянов / Youri Alkalay 6-1, 6-3
Димитър Николов / Деян Цолев 6-1, 6-0
Атанас Костов / Martin Mihaylov 4-6, 6-4, 6-10
Georgi Baldjiev / Георги Панчев 6-1, 6-3
Светлин Капитанов / Nikos Panethymitakis 0-6, 0-6
Цоло Цветков / Emil Hynoff 6-0, 6-1
Kiril69 / Ediz Batran 1-6, 2-6
Нагоре Четвъртфинал
Koceto Hristov / Кирил Стоянов 4-6, 3-6
Димитър Николов / Martin Mihaylov 2-6, 3-6
Georgi Baldjiev / Nikos Panethymitakis 4-6, 5-7
Цоло Цветков / Ediz Batran 5-7, 4-6
Нагоре Полуфинал
Кирил Стоянов / Martin Mihaylov 3-6, 2-6
Nikos Panethymitakis / Ediz Batran 2-6, 5-7
Нагоре Финал
Martin Mihaylov / Ediz Batran 3-6, 6-3, 5-10