• Схема на турнира:директна Елиминация
  • Вид мач (Директни елиминации):1 SET to 6 games (tiebreak at 6:6)
  • Клуб: Спа хотел ХИСАР - Хисаря
  • Настилка:Хард корт
  • В последния уикенд на август Интерактивна тенис лига ви предлага една възможност за почивка съчетана с тенис турнир от поредицата Weekend tour. Този път наш домакин ще бъде СПА Хотел Хисар в град Хисаря. Един древен град, разположен под южните склонове на Средна гора, той е известен с лечебните си минерални извори. Хисаря има и много исторически забележителности, които можете да разгледате по време на престоя си там.

ЗАПИС

В последния уикенд на август Интерактивна тенис лига ви предлага чудесна възможност за почивка съчетана с тенис турнир от поредицата Weekend tour. Този път наш домакин ще бъде СПА Хотел Хисар в град Хисаря. Един древен град, разположен под южните склонове на Средна гора, той е известен с лечебните си минерални извори. Хисаря има и много исторически забележителности, които можете да разгледате по време на престоя си там.

Стартът на турнира ще бъде даден в 10:00ч на 24 август, като мачовете ще се играят в 8 групи от по 4 участника, а формата на срещите ще е сет до 6 гейма. Първият и вторият от всяка група продължават напред в елиминационната фаза*. Победителят ще си тръгне с фотоапарат PENTAX, а финалистът с комплект аксесоари за фотоапарат осигурени от генералния спонсор на турнира www.Re-Sport.com.