Назад

Турнир: Doubles - Коледен турнир БАНКЕТ 2017

  • Период: Ср 27 дек 2017 - Ср 27 дек 2017
  • Записване до: Пон 18 дек 2017, 21:00
  • Шампионат: DOUBLES - Tour 2017
Схема на турнира
Дата и час на мача Опоненти Резултат  
Нагоре Група A
Георги Фурнаджиев, Светлин Капитанов / Bobi DIMITROV, Zhoro 6-1
Harry Radkov, Raddy Radkov / Bobi DIMITROV, Zhoro 7-6
Kiril, Pino Kusmetliev / Harry Radkov, Raddy Radkov 2-6
Harry Radkov, Raddy Radkov / Simeon Zahariev , Петър Настев 2-6
Kiril, Pino Kusmetliev / Simeon Zahariev , Петър Настев 6-2
Kiril, Pino Kusmetliev / Bobi DIMITROV, Zhoro 6-3
Harry Radkov, Raddy Radkov / Георги Фурнаджиев, Светлин Капитанов 3-6
Simeon Zahariev , Петър Настев / Георги Фурнаджиев, Светлин Капитанов 6-2
Kiril, Pino Kusmetliev / Георги Фурнаджиев, Светлин Капитанов 1-6
Simeon Zahariev , Петър Настев / Bobi DIMITROV, Zhoro 2-6
Нагоре Група B

Здравка Дервенска, Свилен Свиленов / Криси Капитанова, Мартин Стоичков Предстоящ

Боян Сираков, Людмил Сираков / Криси Капитанова, Мартин Стоичков Предстоящ

Боян Сираков, Людмил Сираков / any.teneva, Георги Николов Предстоящ

Здравка Дервенска, Свилен Свиленов / any.teneva, Георги Николов Предстоящ

Здравка Дервенска, Свилен Свиленов / ITALIANECA87, Красимир Маринов Предстоящ

Боян Сираков, Людмил Сираков / ITALIANECA87, Красимир Маринов Предстоящ

ITALIANECA87, Красимир Маринов / any.teneva, Георги Николов Предстоящ

Криси Капитанова, Мартин Стоичков / any.teneva, Георги Николов Предстоящ

Криси Капитанова, Мартин Стоичков / ITALIANECA87, Красимир Маринов Предстоящ
Здравка Дервенска, Свилен Свиленов / Боян Сираков, Людмил Сираков Предстоящ
Нагоре Група C

Niki Roger ILIEV, Simona ILIEVA / Niki Stoianov, Явор Предстоящ

Илия Саев, Румен Баев / Sara Mazdrashka, Иво Петков Предстоящ

Niki Roger ILIEV, Simona ILIEVA / Sara Mazdrashka, Иво Петков Предстоящ

Teodor Spasov, Георги Величков / Niki Stoianov, Явор Предстоящ

Teodor Spasov, Георги Величков / Sara Mazdrashka, Иво Петков Предстоящ

Илия Саев, Румен Баев / Niki Roger ILIEV, Simona ILIEVA Предстоящ

Teodor Spasov, Георги Величков / Niki Roger ILIEV, Simona ILIEVA Предстоящ

Илия Саев, Румен Баев / Teodor Spasov, Георги Величков Предстоящ
Sara Mazdrashka, Иво Петков / Niki Stoianov, Явор Предстоящ

Илия Саев, Румен Баев / Niki Stoianov, Явор Предстоящ
Нагоре Група D

Nano MAZDRASHKI, Николай Попов / m.grigorov, Жоро Предстоящ

Kiril Iliev, Игнат Чакъров / m.grigorov, Жоро Предстоящ

MOHAMMED, Ицо / Vesko, Милен Желев Предстоящ

MOHAMMED, Ицо / Nano MAZDRASHKI, Николай Попов Предстоящ

Nano MAZDRASHKI, Николай Попов / Vesko, Милен Желев Предстоящ

MOHAMMED, Ицо / m.grigorov, Жоро Предстоящ

Kiril Iliev, Игнат Чакъров / Vesko, Милен Желев Предстоящ

Kiril Iliev, Игнат Чакъров / Nano MAZDRASHKI, Николай Попов Предстоящ

Kiril Iliev, Игнат Чакъров / MOHAMMED, Ицо Предстоящ

m.grigorov, Жоро / Vesko, Милен Желев Предстоящ

Директни елиминации

Дата и час на мача Опоненти Резултат  
Нагоре Четвъртфинал

Георги Фурнаджиев, Светлин Капитанов / Неизвестен

Неизвестен / Неизвестен

Simeon Zahariev , Петър Настев / Неизвестен

Неизвестен / Неизвестен
Нагоре Полуфинал

Неизвестен / Неизвестен

Неизвестен / Неизвестен
Нагоре Финал

Неизвестен / Неизвестен